Koncert piosenki patriotycznej

08 listopada w GOKu odbył się Koncert piosenki patriotycznej uświetniający obchody Narodowego Święta Niepodległości. W koncercie wzięły udział nasze przedszkolaki prezentując się w Krakowiaku, Polonezie i piosence Przybyli ułani pod okienko, uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jerzego Ossolińskiego, uczniowie Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II oraz chorał -  parafialna grupa wokalna dorosłych, któremu  akompaniował organista Pan Tomasz Staniek.

Organizatorem koncertu była S. Joanna Bartoszczyk Dyrektor Przedszkola Sióstr Imienia Jezus. Nad całą oprawą koncertu czuwały Pani Edyta Mazur,  Barbara Bilska i Dorota Kwapińska, którym serdecznie dziękujemy.

Celem koncertu było przede wszystkim upamiętnienie wydarzeń i ludzi związanych z Odzyskaniem Niepodległości przez nasz kraj jak również krzewienie wartości patriotycznych, by młodzi ludzie byli świadomi swej tożsamości i dumni z tego, że są Polakami.

Właściwa postawa uczestników i znakomite przygotowanie sprawiły, że uroczystość  była przepełniona szacunkiem dla zaproszonych gości oraz radością z wolnej Ojczyzny. Uczniowie pięknie zaprezentowali utwory i tańce patriotyczne pokazując, że znają wydarzenia 11 listopada 1918 r. oraz, że temat wolności jest dla nich ważny.

Zapraszamy do obejrzenia występów naszych przedszkolaków:

https://www.youtube.com/watch?v=j_MLjnMONKY

https://www.youtube.com/watch?v=-LoCT0ft4kI

1
2
3
4
4a
5
5a
6
7
8
8a
8b
9
10
10a
10b
11
12
Godło

Aktualności

Informacja o wznowieniu działalności przedszkola

2020-05-20

Więcej
Rekrutacja do 1 klasy

2020-05-18

Więcej
Dyżury pracowników Poradni

2020-05-12

Więcej