Konkurs "Bezpieczne ferie"

W naszym przedszkolu bardzo duże znaczenie ma bezpieczeństwo dzieci. W związku z tym staramy się od najwcześniejszych lat wdrażać nawyki unikania, zapobiegania i możliwie szybkiego pokonywania niebezpieczeństw. Kolejną inicjatywą przypominającą dzieciom o bezpieczeństwie było zorganizowanie wewnątrzprzedszkolnego konkursu plastycznego „Bezpieczne ferie”, który dotyczył tematu bezpieczeństwa podczas wypoczynku i uprawiania sportów zimowych.

Przed rozpoczęciem ferii nauczyciele przypomnieli o zagrożeniach czyhających na dzieci w trakcie ferii zimowych oraz jak ich unikać. Omówili także z dziećmi zasady bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. Przestrzegali przed ślizganiem się na skutych lodem jeziorach, stawach i rzekach, a także przed zjeżdżaniem z górek znajdujących się blisko ruchliwych ulic.

Rozstrzygnięcie konkursu oraz  wręczenie dyplomów i  nagród ufundowanych ze środków otrzymanych od PZU nastąpiło 23 lutego. Wszystkie prace, które przygotowały starszaki były wykonane różnymi technikami plastycznymi z ogromną starannością i precyzją.  

Dzieciom, które brały udział w konkursie serdecznie dziękujemy:

1.       Baran Diana
2.       Bernyś Oliwia
3.       Dobek Edyta
4.       Juda Maria
5.       Krasowski Dawid
6.       Maciąg Gabriela
7.       Machowska Amelia
8.       Sajda Gabriela
9.       Zając Bartosz
10.     Zimnicka Maja
11.     Ziółkowska Natalia

a
b
c
d
d1
d2
e
Godło

Aktualności

Informacja o wznowieniu działalności przedszkola

2020-05-20

Więcej
Rekrutacja do 1 klasy

2020-05-18

Więcej
Dyżury pracowników Poradni

2020-05-12

Więcej