Magiczne Ogrody

20 czerwca wraz z rodzicami wyjechaliśmy na wycieczkę do Tematycznego Parku Rodzinnego „Magiczne Ogrody”.  Była to niezwykła wyprawa pełna atrakcji, takich jak: przejazd kolejką w Kwiatowej Dolinie, wizyta w krainie wróżek Smużek, zabawy w Grodzie Krasnoludzkim i Podgrodziu szkoleniowym, zabawy w krainie Bulwiaków, zabawy na Robankowej Łące, Smoczym placu zabaw i dmuchańcach. W tym dniu nikomu nie groziła nuda, każdy znalazł dla siebie coś interesującego. Największe wrażenie na dzieciach zrobiło pole z gigantycznymi marchewkami, Robanki, śpiewający skrzat oraz mruczące drzewa. Ogrody to wspaniałe miejsce gdzie można spędzić w sposób aktywny czas i szkoda, że wycieczka tak szybko się skończyła i trzeba było wracać do przedszkola.

d
g