Nauka zdalna

Szanowni Państwo - Drodzy Rodzice

NAUCZANIE ZDALNE

Ministerstwo Edukacji Narodowej  wprowadza nowe przepisy, które będą obowiązywały od 25 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020 r. Określają one zasady prowadzenia nauczania na odległość.

DZIENNIK USTAW RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

Warszawa, dnia 20 marca 2020r.Poz. 493

ROZPORZĄDZENIE M I N I S T R A  E D U K A C J I N AR O D O W E J

z dnia 20marca 2020r.w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Czas, kiedy zamknięte są placówki oświatowe, to czas trudny, ale spróbujmy go dobrze wykorzystać. Dlatego korzystajmy ze źródeł, zaproponowanych przez nauczycielki podczas zabawy z dziećmi. Do dnia 25 marca wszystkie zadania były propozycją utrwalenia zdobytych umiejętności. Od 25 marca zmieniają się zasady edukacji zdalnej.

W dniach od 25 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020 r. będą zamieszczane tematy oraz zadania realizujące program pracy naszego przedszkola. Zachęcamy do wdrożenia się w system pracy zdalnej organizowanej przez nauczycieli przedszkola. Zajęcia są obowiązkowe dla każdego dziecka, gdyż w ten sposób realizujemy podstawę programową w tym trudnym okresie.

Zachęcamy do zaglądania w nasze przedszkolne strony.

Na pewno pomogą one przetrwać ten trudny czas.

Pozdrawiamy nasze przedszkolaki ! Życzymy dużo zdrówka !

                                                       Wasze nauczycielki z Przedszkola Sióstr Imienia Jezus.

Godło

Aktualności

Ubezpieczenie
Kwota ubezpieczenia  wynosi 34 zł. Prosimy wpłacać do wychowawców.

2020-09-11

Więcej
Zdjęcia
Drodzy RodziceDo odebrania są zdjęcia dzieci.Komplet (4 szt.) - 50 zł. Można również wziąć  pojedynczo.

2020-09-11

Więcej
Zajęcia w ramach projektu
InformacjaW związku z tym, iż nasze przedszkole bierze udział w projekcie Przedszkole u Marylek, wszystkie grupy będą miały zajęcia: - Teatralne - Robotyka - Plastyka - Korekcyjne - Logopedia Bardzo prosimy o zabranie z szafek dzieci kart zgłoszenia i oświadczeń, wypełnienie ich i przyniesienie jak najszybciej [...]

2020-09-11

Więcej