Pasowanie na przedszkolaka

24 listopada w naszym Przedszkolu odbyła się ważna dla dzieci uroczystość – pasowanie na Przedszkolaka.

Do grona Przedszkolaków naszego Przedszkola dołączyły Motylki, Biedronki i Pszczółki. W pierwszej części uroczystości przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności: pięknie recytowały, śpiewały, grały i tańczyły.

Następnie dzieci złożyły uroczyste ślubowanie. Po wypowiedzianym ślubowaniu, siostra dyrektor dokonała uroczystego aktu pasowania  przy pomocy zaczarowanego ołówka. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom oznaczający przynależność do grona przedszkolaków oraz odznakę przedszkolaka.

Po oficjalnej części pasowania wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez rodziców.