Dzień rodziny

Dzień dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń.
W naszym przedszkolu od rana panowała radosna atmosfera... a na przedszkolaków i Rodziców czekała niespodzianka. Grono pedagogiczne przy współpracy z rodzicami, po raz kolejny przygotowało swoim podopiecznym niesamowitą niespodziankę w postaci pięknej, opowiedzianej z humorem bajki pt. "Kopciuszek", który był dla dzieci dużym przeżyciem i sprawił im mnóstwo pozytywnych wrażeń. Całość tego niecodziennego widowiska otworzyła Siostra Dyrektor oraz przywitała przybyłych Gości. Pomysłodawcą i reżyserem przedstawienia była Pani Beata Polit. Przedstawienie było humorystyczną adaptacją znanej na całym świecie baśni. Tytułowy Kopciuszek wyglądał zjawiskowo w swojej błękitnej sukni, a wredna Macocha zwyczajowo była zła. Przyrodnie siostry, jak to siostry - dokuczały Kopciuszkowi. Dobra Wróżka przyniosła ze sobą odrobinę magii oraz tonę brokatu. Sztuka była przygotowana z takim zaangażowaniem, że osoba niezorientowana byłaby przekonana, iż na scenie występują doświadczeni aktorzy. Nauczyciele i Rodzice włożyli wiele serca w sztukę, która spotkała się z ogromną aprobatą ze strony młodej widowni i Rodziców. Dzieci były zauroczone. Podczas spektaklu było dużo śmiechu i radości, a na małych buźkach malowały się uśmiechy zadowolenia. Dzieci wraz z Rodzicami oglądały spektakl z wielkim zaciekawieniem. Po skończonym spektaklu dzieci otrzymały mnóstwo cukierków, które ufundowali im: * Burmistrz Miasta i Gminy Klimontów Pan Marek Goździewski, reprezentowany przez zastępcę Pana Edwarda Przytułę, * Ksiądz dziekan Henryk Hendzel, * Dyrektor Liceum Pani Barbara Bilska, * Przewodnicząca Komisji ds. Społecznych, Oświaty i Kultury Pani Monika Cichoń.

Po spektaklu odbyła się druga część atrakcji przygotowanych dla dzieci: były tańce, malowanie twarzy, wspólne zabawy, upominki, pyszności na stole, przyrodnicze graffiti, zamek dmuchany, kolorowe piłki i wiele innych niespodzianek. Jedną z większych atrakcji był gość specjalny Shihan Andrzej Orłowski, który zorganizował dla dzieci pokazowy trening karate. Przedszkolaki z wielkim zaciekawieniem wzięły w nim udział.

Ponadto aby dzieci mogły złapać oddech dzięki zaangażowaniu naszych kochanych Rodziców, dzieci zostały poczęstowane pysznymi przekąskami, pieczonymi kiełbaskami, owocami w czekoladowej fontannie oraz innymi smakołykami. Pogoda w tym dniu była idealna na dziecięce harce. Wszystko w tym dniu było udane, dzieci do domów wracały z szerokim uśmiechem oraz symbolicznymi podarkami w dłoniach.

Składamy serdeczne podziękowanie Komisji Ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Klimontowie, za przekazane nam środki pieniężne, które umożliwiły ufundowanie dzieciom nagród. Serdecznie dziękujemy również Rodzicom za pomoc w organizacji tego dnia.

Wszystkim Dzieciom życzymy dużo zdrowia, beztroski i wiele radości!

Link do filmów w lepszej jakości:

https://youtu.be/Q0GWTpIzEV0

https://youtu.be/omnX6weNbKg

Godło


Żłobek Klimontów
Marylki


Aktualności

Magiczne ogrody
Wycieczka Magiczne ogrody

2023-06-07

Więcej
Dzień rodziny
4 czerwca był szczególnym dniem w naszym przedszkolu ze względu na odbywający się tego dnia festyn rodzinny. Była to okazja do spotkania się oraz wspólnego świętowania [...]

2023-06-06

Więcej
Konkurs "Pocztówka z mojej miejscowości"
Dziś odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Pocztówka z mojej miejscowości" organizowanego przez Pania Małgosię i Panią Marte. Wręczenia nagród dokonała Siostra Dyrektor Joanna Bartoszczyk, która ufundowała nagrody [...]

2023-06-06

Więcej