Rekrutacja do

Przedszkola Sióstr Imienia Jezus

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2022/2023

Katolickie przedszkole z pasją

•  Informujemy, że od dnia 01.02.2022r. trwa rekrutacja dzieci do Przedszkola Sióstr Imienia Jezus deklarujących kontynuację wychowania przedszkolnego w naszej placówce.
  •  W miesiącach luty- marzec prowadzimy rekrutację nowych dzieci pragnących uczęszczać do naszego przedszkola.
  1. Druk deklaracji jest dostępny w formie papierowej w przedszkolu.

Tel. 500 691 099

Dlaczego warto posłać swoje dziecko do naszego Przedszkola?

Posiadamy profesjonalne zaplecze:

• Nowo wybudowany, budynek oświatowy, spełniający wszelkie normy i przepisy gwarantujące bezpieczne i higieniczne warunki dla dzieci.
  • Przestronne i kolorowe sale z własnymi łazienkami, wyposażone w sprzęt multimedialny
  • Wykwalifikowaną kadrę świadczącą pomoc psychologiczno- pedagogiczną zakładka POMOC
  • Salę zajęć Integracji Sensorycznej
  • Gabinety specjalistów: logopedyczny i terapeutyczne

• Własną kuchnie przygotowującą 3 domowe posiłki dziennie

• Doskonale i bezpiecznie wyposażony plac zabaw
  • Monitoring otoczenia przedszkola.
  • parking od ul. Gęsiej

Wiedza, doświadczenie i pasja to nas łączy. Wspólnie tworzymy miejsce przyjazne dla dzieci, rodziców i nauczycieli!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą placówką

Żłobek Klimontów
Marylki

Teatrzyk
Teatrzyk w wykonaniu Pani Ilony i Pani Agnieszki pt " Co w marchewce jest zdrowego?"

2022-05-06

Dzień strażaka
Wczoraj - w Dniu Strażaka nasze przedszkole odwiedziło dwóch przedstawicieli Straży Pożarnej, którzy swoją obecnością wzbudzili wielki entuzjazm wśród dzieci [...]

2022-05-05