Jeśli chcesz zobaczyć, co potrafią zrobić dzieci, przestań im dawać zabawki. - Anonim

zerówka

Do grupy Zerówka uczęszczają dzieci 6-letnie.
Z naszą grupą pracuje pani  mgr Beata Polit.  Najwięcej czasu poświęcamy na naukę samodzielności i wspaniałą wspólną zabawę, podczas której uczymy się wielu nowych i ciekawych rzeczy. Realizując treści programowe z różnych obszarów edukacyjnych podejmujemy różne formy aktywności dzieci: społeczną, językową, poznawczą, artystyczną oraz ruchową i zdrowotną. Nasz dzień zajmują wesołe zabawy w kącikach tematycznych oraz różnorodne zajęcia i zabawy rozwijające naszą samodzielność i zapoznające nas z najbliższym środowiskiem. Zawsze dbamy o naszą salę sprzątając zabawki oraz pomagając w jej upiększaniu i dekorowaniu. Często wychodzimy też na spacery i lubimy bawić się na placu przedszkolnym. Staramy się być dla siebie mili i koleżeńscy, dzięki czemu atmosfera na grupie jest wspaniała.

Luty 2019