Rekrutacja do

Przedszkola Sióstr Imienia Jezus

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Katolickie przedszkole z pasją

•  Informujemy, że od dnia 18.01.2021r. trwa rekrutacja dzieci do Przedszkola Sióstr Imienia Jezus dla dzieci deklarujących kontynuację wychowania przedszkolnego w naszej placówce.
  •  W miesiącach luty- marzec prowadzimy rekrutację nowych dzieci pragnących uczęszczać do naszego przedszkola.
  1. Druk deklaracji jest dostępny w formie papierowej w przedszkolu.

Tel. 500 691 099

Dlaczego warto posłać swoje dziecko do naszego Przedszkola?

Posiadamy profesjonalne zaplecze:

• Nowo wybudowany, budynek oświatowy, spełniający wszelkie normy i przepisy gwarantujące bezpieczne i higieniczne warunki dla dzieci.
  • Przestronne i kolorowe sale z własnymi łazienkami
  • Salę zajęć Integracji Sensorycznej
  • Własną kuchnie przygotowującą 3 domowe posiłki dziennie
  • Doskonale i bezpiecznie wyposażony plac zabaw
  • 2 gabinety specjalistów: logopedyczny i terapeutyczny
  • Monitoring otoczenia przedszkola.

Wiedza, doświadczenie i pasja to nas łączy. Wspólnie tworzymy miejsce przyjazne dla dzieci, rodziców i nauczycieli!

życzenia dla Babci i Dziadka
Życzenia dla    Babci i Dziadka!!! Są takie dwa dniJedyne dni w rokuTo święto Babci i DziadkaŁza się kręci w okuO tym ważnym święcieDobrze pamiętamyZdrowia, szczęścia i słodyczy Drogim Babciom i Dziadkom wszystkie przedszkolaki życzą!!!Uczycie kochać, być dobrym, uczciwym,Życzliwym, uczynnym, ciepłym i wrażliwym [...]

2021-01-21

Kwota ubezpieczenia  wynosi 34 zł. Prosimy wpłacać do wychowawców.

2020-09-11

Zdjęcia
Drodzy RodziceDo odebrania są zdjęcia dzieci.Komplet (4 szt.) - 50 zł. Można również wziąć  pojedynczo.

2020-09-11