Nasza kadra

Nauczyciel jest obok rodziców jednym z pierwszych autorytetów i wzorców osobowych dziecka. Dziecko pod opieką nauczyciela bardzo często spędza więcej czasu, niż z własnymi rodzicami, dlatego od jego zaangażowania, wiedzy, umiejętności i doświadczenia, zależy jak wiele dziecko zyska w okresie rozwoju przedszkolnego.

siostra mgr Joanna Bartoszczyk

doświadczony pedagog

dyrektor przedszkola

Placówka zatrudnia też wykwalifikowanych nauczycieli z długoletnim stażem pracy z dziećmi, którzy posiadają dobry kontakt z podopiecznymi.

mgr Beata Polit

język angielski

siostra mgr Karolina Dziadczyk

katecheza

Wspólnie dbamy o wszechstronny rozwój dzieci, tworząc miłą, rodzinną atmosferę i otaczamy opieką każde dziecko. Utrzymujemy także ciepłe relacje z rodzicami.

Przerwa świąteczna

2020-04-09

Życzenia świąteczne

2020-04-07