Nasza kadra

Nauczyciel jest obok rodziców jednym z pierwszych autorytetów i wzorców osobowych dziecka. Dziecko pod opieką nauczyciela bardzo często spędza więcej czasu, niż z własnymi rodzicami, dlatego od jego zaangażowania, wiedzy, umiejętności i doświadczenia, zależy jak wiele dziecko zyska w okresie rozwoju przedszkolnego.

siostra mgr Joanna Bartoszczyk

doświadczony pedagog

dyrektor przedszkola

Placówka zatrudnia też wykwalifikowanych nauczycieli z długoletnim stażem pracy z dziećmi, którzy posiadają dobry kontakt z podopiecznymi.

mgr Beata Polit

język angielski

siostra mgr Karolina Dziadczyk

katecheza

Wspólnie dbamy o wszechstronny rozwój dzieci, tworząc miłą, rodzinną atmosferę i otaczamy opieką każde dziecko. Utrzymujemy także ciepłe relacje z rodzicami.

Kwota ubezpieczenia  wynosi 34 zł. Prosimy wpłacać do wychowawców.

Zdjęcia
Drodzy RodziceDo odebrania są zdjęcia dzieci.Komplet (4 szt.) - 50 zł. Można również wziąć  pojedynczo.

Zajęcia w ramach projektu
InformacjaW związku z tym, iż nasze przedszkole bierze udział w projekcie Przedszkole u Marylek, wszystkie grupy będą miały zajęcia: - Teatralne - Robotyka - Plastyka - Korekcyjne - Logopedia Bardzo prosimy o zabranie z szafek dzieci kart zgłoszenia i oświadczeń, wypełnienie ich i przyniesienie jak najszybciej [...]