Rekrutacja 2020/21

Przedszkola Sióstr Imienia Jezus

w Klimontowie na rok szkolny 2020/2021

Uwaga zmiana!

Ostatnie dni na zapisanie dziecka do przedszkola

W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020r., od 12 marca 2020r. do 25 marca 2020r. zawieszającą zajęcia w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych, a także ze względu na bezpieczeństwo w publicznych przedszkolach została wprowadzona rekrutacja wyłącznie elektroniczna. To dotyczy także naszej placówki. Zasady rekrutacji zostają więc dopasowane do obecnych warunków.

Wniosek do pobrania poniżej:

Wniosek

Wnioski rekrutacyjne prosimy o przesyłanie drogą elektroniczną na adres

e-mail:przedszkole.sij.klimontow@wp.pl

Rodzice, którzy chcą złożyć dokumenty w wersji papierowej, mogą to zrobić listownie za pośrednictwem poczty.

Kwota ubezpieczenia  wynosi 34 zł. Prosimy wpłacać do wychowawców.

Zdjęcia
Drodzy RodziceDo odebrania są zdjęcia dzieci.Komplet (4 szt.) - 50 zł. Można również wziąć  pojedynczo.

Zajęcia w ramach projektu
InformacjaW związku z tym, iż nasze przedszkole bierze udział w projekcie Przedszkole u Marylek, wszystkie grupy będą miały zajęcia: - Teatralne - Robotyka - Plastyka - Korekcyjne - Logopedia Bardzo prosimy o zabranie z szafek dzieci kart zgłoszenia i oświadczeń, wypełnienie ich i przyniesienie jak najszybciej [...]