Śniadanie wielkanocne
Dziś w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste Śniadanie Wielkanocne.
Śniadanko zostało rozpoczęte od wspólnej modlitwy i poświęcenia wielkanocnych koszyczków, które poświęcił ksiądz Proboszcz. Następnie życzenia świąteczne złożyła wszystkim dzieciom, pracownikom i Rodzicom Siostra Dyrektor. Po życzeniach nastąpił czas, kiedy zasiedliśmy do pięknie zastawionych stołów. Na świątecznym stole nie mogło zabraknąć jajka, szyneczki, baranka, babki, stroików z bazi i bukszpanu. Spotkanie przy wspólnym świątecznym stole sprawiło dzieciom wiele radości.
Aktualności

Dzień dziecka
„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”Miej słodkie sny i marzenia, niech one Ci się spełniają, A Twoje najskrytsze dążenia Niech realnymi się stają! Dzień Dziecka to jeden z najbardziej lubianych przez większość maluchów dni w roku [...]2026-06-01
Więcej
Dzień mamy i taty
DZIEŃ MAMY i TATY Dwa najpiękniejsze słowa świata.We wszystkich językach to Mama i Tata.Wypowiadane przez wszystkich ludzi,Czy to są mali, czy to są duzi [...]2026-05-29
Więcej
Warsztaty pizzy
Dziś nasze przedszkolaki odwiedziły Rezydencję Leśną. Odbyły się warsztaty robienia pizzy, które zachwyciły nasze dzieci.🍕🍕 Rozpoczęliśmy od krótkiej historii pizzy – skąd się wywodzi i jak stała się jednym z najpopularniejszych dań na świecie [...]2026-05-06
Więcej



















